Huvudstyrelse 2014 kopiera

Styrelse och sektionskontakter

Här hittar du kontaktinformation till föreningsstyrelsen samt till de olika sektionerna, finner du inte det du söker, vänligen kontakta kansliet!



Saltsjöbadens IF styrelsen

Se denna länk



Sektionsordförande:

Basket: Lars Arrhenius
Fotboll: Mikael Dahlin för frågor fotboll@saltsjobadensif.se
Friidrott: Johan Lundin,
Gymnastik:Petra Ehle, kansli@saltsjobadensif.se för köfrågor gymnastik@saltsjobadensif.se övriga frågor info.sifgymnastik@gmail.com
Innebandy: Magnus Bringman, magnus.bringman@gmail.com
Ishockey: Catharina Baerselman, för kontakt kansli@saltsjobadensif.se
Kajak: Sten Brattberg sb@farleden.net
Modern femkamp: Paul Johnsson paul@saltisfencing.com Fäktmästare: Jan Wengelin jawen27@gmail.com
Skidor: Per Helgesson, per_helgesson@bredband.net
Simning: Macus Neuman, för kanslifrågor kansli@saltis-sim.com


Kansli-, ledarfrågor

Johan Eriksson, johan@saltsjobadensif.se
08-717 88 94, 070-781 61 05


Ekonomi- och fakturafrågor
medlem@saltsjobadensif.se



Sportansvarig Fotboll
Alexander Tengqvist 070 612 10 40, alexander@saltsjobadensif.se

Victor Tengqvist 070 830 14 97 victor@saltsjobadensif.se





Nyheter via RSS
Levererat av MyClub